Wesprzyj Nas

NA TAKI CZAS, JAK TEN

Możesz pomyśleć, że jesteśmy szaleni, aby rozpoczynać projekt gry w takich czasach, z całym tym niepokojem, paniką i strachem. Może jesteśmy… a może wszyscy powinniśmy być trochę szaleni i popatrzeć poza obecny chaos. Zobaczyć, co nas czeka, uchwycić się mocno tej nadziei i uczynić ją naszą rzeczywistością. 

Nie ignorujemy tego, co się dzieje wokół, ale nigdy nie pozwolimy, aby te okoliczności nas kontrolowały ani definiowały naszej przyszłości. Wierzymy, że to nie koniec, ale kolejny krok w naszej podróży. Dlatego czujemy się silnie zachęceni przez Ducha Świętego, aby zrobić to teraz. Chcemy Cię zaprosić i dać Ci możliwość dołączenia do projektu, który może zmienić kulturę gier, a co ważniejsze, zmienić życie wielu ludzi. 

WESPRZYJ NAS

Chcieliśmy dać ludziom możliwość aktywnego uczestnictwa w tworzeniu tego projektu. Traktujemy to bardzo poważnie i zaangażowaliśmy się w ten projekt, ponieważ uważamy, że pomysł nie pochodzi od nas. W ten sam sposób, jeśli identyfikujesz się z tym pomysłem i zdecydujesz się nas wesprzeć, pamiętaj że to wykracza poza ciebie. 

Dla każdej osoby, która nas wesprze, zapewnimy wczesny dostęp wersji beta gry gdy tylko będzie gotowa. Podczas pracy nad grą będziemy regularnie publikować nowy materiał, który zostanie udostępniony do testowania. Będziesz mógł wyrazić swoją opinię, aby pomóc nam ulepszyć i rozwinąć rozgrywkę.

Twoja darowizna zostanie wykorzystana w celu finansowania tworzenia gry BeYond. Możesz śledzić postęp projektu na stronie BeYond na Facebooku.

Pakiet 1:    $25 USD
Wczesny dostęp do wydania wersji beta gry.

Pakiet 2:    $50 USD               
Pakiet 1 + 50 złotych monet w grze.

Pakiet 3:    $100 USD             
Pakiet 1 + 100 złotych monet w grze.

Pakiet 4:    $500 USD           
Pakiet 1 + 500 złotych monet w grze.

Pakiet 5:    $1000 USD         
Pakiet 1 + 1000 złotych monet w grze

Pakiet 6:    $5000 USD       
Pakiet 1 + 5000 złotych monet w grze, oraz imienne podziękowanie dla patronów.

Pakiet 7:    $10 000 USD     
Pakiet 1 + 10 000 złotych monet w grze, możliwość współpracy z twórcami gry, aby pomóc w zdefiniowaniu różnych koncepcji w grze, oraz imienne podziękowanie dla patronów.

Jeśli wolisz skorzystać z płatności cyklicznych, wybierz PayPal.
Suma płatności zostanie wykorzystana do obliczenia wartości pakietu.

OPCJE PŁATNOŚCI:

Use details:
Walker Developments (QLD) Pty Ltd
beyondmygame@gmail.com

PRZELEW BANKOWY

Możesz również przekazać pieniądze bezpośrednio ze swojego konta bankowego, jako jednorazową darowiznę, albo poprzez ustawienie zlecenia stałego w kraju/walucie wymienionej poniżej. Jeśli chciałbyś dokonać przelewu bankowego z innego kraju/waluty, skorzystaj z opcji TransferWise powyżej.

Posiadacz rachunku: Walker Developments (QLD) Pty Ltd
(dla poniższych numerów kont)

Euro                        
IBAN: BE27 9670 6012 1673
Bank code (SWIFT / BIC): TRWIBEB1XXX

PLN                    
Numer konta: 94 1020 1026 3741 0000 0004 0597