Nasza wizja

NASZA WIZJA

Gry wideo są z nami od lat. Niektóre z nich służą wyłącznie rozrywce, a inne próbują uczyć różnych umiejętności. Jednak wiele osób obawia się, że gry mogą stać się uzależniającym marnotrawcą czasu. Naszym celem jest dostarczenie platformy, która w formie zabawy będzie próbowała uczyć gracza przydatnych umiejętności oraz promować wartościowe cechy charakteru tak, aby gracz nie „marnował tylko czasu”.

Chcemy, aby ta gra dawała możliwość poznawania uniwersalnych protokołów i prawd, które można zastosować do każdego aspektu życia, jednocześnie ucząc gracza, że każda decyzja ma znaczenie i przynosi długotrwałe konsekwencje; Dobrym przykładem jest tutaj prawo siewu i zbioru. Aby zmieniać świat na lepszy, należy dokonywać właściwych wyborów.

Zaczęliśmy od wersji mobilnej gdyż jest ona dostępna prawie dla każdego na świecie. Równolegle planujemy wydanie wersji komputerowej, a następnie wprowadzenie elementów wirtualnej rzeczywistości (VR).

WPŁYW NA KULTURĘ

Większość dzieci uwielbia gry wideo. Ale podobnie jak wielu rodziców, jesteśmy świadomi faktu, że w młodym wieku nie są w stanie odróżnić dobrych i złych zachowań. Dzieci są jak gąbka, która przyjmuje wszystko. 

Jednak gry wideo we właściwych rękach mogą być świetną platformą, która pomoże naszym dzieciom uczyć się dobrych wzorów oraz konstruktywnych zasad postępowania. Zamiast zabraniać im gry, myśląc, że to strata czasu, dajmy im odpowiednie narzędzia.

Współpracujemy z profesjonalnymi psychologami, aby rozpoznać czynniki najbardziej uzależniające od gier, aby je wyeliminować lub przynajmniej zminimalizować. Gra będzie miała inteligentny mechanizm kontroli czasu i treści, który będzie zależał od wieku gracza i / lub ograniczeń rodzicielskich.  

Chcemy, aby ta gra zawierała treści dla graczy w każdym wieku. Beyond będzie miało sporo do zaoferowania dla każdego, od małego do dużego. Zależy nam bardzo na tym aby było to rodzinne doświadczenie, zapewniające zdrową rozrywkę wraz z elementami zabawy i nauki. Chcemy zacząć zmieniać kulturę gier wideo i  zaproponować coś zupełnie innego.

Każdy rodzic pragnie pozostawić cenne dziedzictwo swoim przyszłym pokoleniom i chcielibyśmy żeby BeYond stało się własnie tym. Dlatego potrzebujemy twojej pomocy aby osiągnąć ten cel.