Nasz Zespół

Nasz zespół tworzą utalentowani profesjonaliści, których wspólną cechą jest pasja do tworzenia gier. Dzięki połączonemu doświadczeniu tworzymy produkty spełniające  wysokie wymagania współczesnego rynku. Zapewniamy grywalne innowacyjne produkty wykorzystujące wszystkie możliwości oferowane przez obecną technologię. 

Nasz zespół był wielokrotnie nagradzany za przełomowe gry mobilne. Zdobyliśmy pierwsze nagrody w konkursach Google Android Developer Challenge za grę Speed Forge 3D oraz Samsung Bada Challenge za grę Space Hell.


Przemysław Gąsiorek – Współtwórca, dyrektor projektu

Przemysław Gąsiorek mieszkał i pracował w Wielkiej Brytanii przez ponad 12 lat jako projektant innowacyjnych detektorów CMOS. Oprócz szerokiej wiedzy z zakresu fizyki i elektroniki do projektu wnosi także wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu zasobami ludzkimi i technologicznymi. 

Z powodzeniem zarządzał projektami, oferując innowacyjne rozwiązania dla szerokiego zakresu zastosowań naukowych między innymi w badaniach kosmicznych, detekcji promieniowania rentgenowskiego, podczerwieni oraz cząstek o wysokiej energii. Jest także współautorem kilku artykułów naukowych.

Żyje pełnym pasji życiem dla Boga i Jego królestwa. Jest w stanie połączyć swoją wiedzę naukową i doświadczenie technologiczne z duchowością, co pomaga mu zrozumieć, że nauka i wiara nie wykluczają się wzajemnie, ale raczej uzupełniają.


Cristian Walker – Współtwórca, dyrektor biznesowy

Cristian Walker mieszka w Australii i jest założycielem odnoszącej sukcesy firmy zajmującej się inżynierią budowlaną, którą założył 18 lat temu. Ma pasję do królestwa Bożego oraz różnych sposobów docierania do ludzi z przesłaniem Bożej nadziei dla ich życia, aby pomagać im wzrastać w relacji z Nim. 

Do projektu wnosi swoją szeroką wiedzę biznesową, motywację i zdolności twórcze, aby rozpocząć nową erę w ogłaszaniu prawdy o królestwie Bożym na ziemi. 


Łukasz Szweryn – Współtwórca, dyrektor kreatywny

Łukasz Szweryn jest założycielem innowacyjnej firmy działającej na rynku rozrywki od ponad 15 lat. Jest wizjonerem, który nie boi się podejmować nowych wyzwań.  

Początki jego działalności w branży datuje się od czasów, gdy parki rozrywki w Polsce były tylko snem z zagranicy. Łukaszowi udało się stworzyć dobrze prosperującą firmę, która jest obecnie poważnym graczem na rynku międzynarodowym. Łączy zaawansowane technologie i innowacyjne pomysły, zapewniając ludziom najwyższą jakość rozrywki.

Łączy pasję do rozrywki z niezachwianą miłością do Boga, a jego głęboka wiara pozwala mu odważnie podejmować decyzje w codziennych interesach.


Marcin Nowak – Technologia

Marcin Nowak jest dyrektorem technologicznym studia projektowego i pasjonował się tworzeniem gier komputerowych od najmłodszych lat. 

Marcin pracował również dla Samsunga, gdzie jako główny inżynier zarządzał zespołem tworzącym gry na telewizory. W kolejnych latach Marcin zdobywał doświadczenie w tworzeniu gier VR i pracy z mikrokontrolerami, tworząc własne urządzenia, które zostały dodatkowo zintegrowane z grami.


Mariusz Waszczur – Grafika

Mariusz Waszczur należy do grona twórców pierwszych gier komputerowych we Wrocławiu. Dwadzieścia lat doświadczenia na rynku gier obfitowało w wiele różnych projektów, od prostych gier platformowych dla dzieci, poprzez wysoce zoptymalizowane gry na komórki po najbardziej zaawansowane projekty oparte na technologii rzeczywistości wirtualnej.

Jako lider zespołu w firmie Samsung Mariusz zdobył cenne doświadczenie w zakresie zarządzania zespołem i projektami, co dziś skutkuje harmonijną współpracą między pracownikami. 


Tomasz Ziółkowski – Animator

Tomasz Ziółkowski ma dwunastoletnie doświadczenie w tworzeniu krótkich i długich produkcji filmowych, filmów w technologii stereoskopowej i 3D. Od kilku lat zajmuje się także animacją typową dla branży gier. Ponadto Tomasz ma doświadczenie w pracy z systemami Mockup, co pozwala projektowi osiągnąć pożądany realizm w produkowanych animacjach.


Dominika Magoń – Projektowanie

Dominika Magoń rozpoczęła swoją przygodę z branżą gier stosunkowo niedawno, a jej wieloletnie doświadczenie w zakresie projektowania i aranżacji wnętrz pozwoliło jej sprawnie realizować proces tworzenia pomieszczeń i poziomów w grach. 

Ukończone studia z zakresu projektowania wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu dały jej mocną podstawę do obecnie wykonywanych zadań. Dominika od kilku lat zarządza kwitnącym działem projektowym, dzięki czemu każda produkcja jest dopracowana w najdrobniejszych szczegółach. 
Stronę stworzył Jakub Słaboń