BeYond

CZYM JEST BEYOND

BeYond to interaktywna platforma edukacyjna w formie gry wideo, której fabuła opiera się na przejściu poza zasłonę tego świata do nieskończonego Królestwa Niebieskiego. 

Gracze będą poznawać i doświadczać Królestwa Niebieskiego, biorąc udział w wielu misjach i przygodach. Odkrywając najdalsze zakątki Królestwa często znajdą się w sytuacjach, które będą poddawać próbie ich charakter, zmuszając ich do dokonywania wyborów i podejmowania działań, mających długotrwałe konsekwencje. Podczas swoich przygód będą podbijać wrogów, cierpieć z powodu niesprawiedliwości, opierać się pokusom oraz doświadczać łaski i błogosławieństw, jednocześnie wzrastając w dojrzałości i umiejętnościach. Podróżując, będą odkrywać prastare ścieżki i dawno zapomniane bramy spotykając starożytne postacie, budując relacje, poznając historię i sposób funkcjonowania Królestwa. Wszystko to odziane we wspaniałą szatę graficzną sprawi, że gracze będą zanurzeni w obecności Nieba.  

Elementem pomagającym zanurzyć się głębiej będzie zaawansowana rozgrywka kontrolowana przez AI, która reaguje na działania gracza w sposób, który pozwala na długoterminowe konsekwencje każdego dokonanego wyboru widoczne w całym świecie gry.

Będzie to wspaniałe doświadczenie zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i graczy, ale jeśli sam nie lubisz „gier”, pojawi się również tryb edukacyjny. Będziesz mógł poznawać prawdy i reguły funkcjonujące w Królestwie w postaci interaktywnej platformy, łącząc przyjemne z pożytecznym oraz dostarczając niesamowitych wrażeń.

Chcemy stworzyć historię, która pokazuje podstawy życia w Królestwie, nauczając protokołów i zasad, na których jest ono oparte. Gracz będzie miał okazję przemierzać nieskończony kosmos, dbając o sprawy Królestwa i dzieląc się tym doświadczeniem z innymi graczami w trybie wieloosobowym.  

Planujemy wydać pakiet startowy, który będziemy rozwijać i wzbogacać o dodatkową zawartość i rozgrywkę.